Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
BLS İNTERNATİONAL | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

BLS İNTERNATİONAL

NOT: Şirketimizin ilgili firma ya da konsoloslukla bir anlaşması yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

BLS İnternational Türkiye’de bulunan ve İspanya seyahati gerçekleştirecek vatandaşlarımıza ve Türkiye’de oturum izni olan farklı ülke vatandaşlarına diplomatik görevler için, vize, pasaport, konsolosluk, atama ve apostil hizmetleri için dış kaynak sunumu konusunda İspanya konsolosluğunun belirlediği başvuru merkezidir. 2017 yılı ocak ayından itibaren Vfs Global üzerinden yapılan İspanya vize başvuruları artık BLS International İspanya vize başvuru merkezlerinde işlemlerini gerçekleştirmektedir. BLS İstanbul, BLS Ankara, BLS Gaziantep, BLS İzmir vize başvuru merkezi Türkiye’de İspanya vize başvurularını kabul etmektedir. Sadece Bls İnternational İstanbul ofisinde VIP uygulaması mevcuttur.90 günden uzun sureli vize başvurularında randevu aşamasında BLS İnternational yetkilidir. Diğer işlemleri yine konsolosluk tarafından yürütülür. Konsolosluk ilgili ofise pasaport teslimi sağlar ve kişiler tekrar pasaportlarını o ofisten alır ya da kargo yoluyla gönderilmesini talep edebilir.

İspanya vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuru sahibinin hangi tip vizeye başvurması gerektiğine karar vermelidir. ( Uzun süreli, Kısa süreli, Erasmus vb.)Randevu alırken başvurulan vize tipi seçimi önemlidir Farklı türde alınan randevuyla farklı tur vize başvurusu yapılamaz

İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka randevu almanız, randevu günü ve saatinde de evraklarınızı eksiksiz teslim etmeniz büyük önem taşımaktadır. Detaylı bilgi için 08503048793 numaralı hattımızdan bizi arayınız.

İspanya Konsolosluğu adına gerçekleşen her işlem İspanya vize başvuru merkezi BLS International tarafından sağlanır. Vize başvuru işlemleri için hazırlanılan evrakların teslimi, parmak izi alınması, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi ve pasaportun başvuru sahibine teslimi görevi ile ispanya konsolosluğu tarafından belirlenmiş tek alandır.İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka RANDEVU alınız, randevusuz başvurunuz kabul edilmemektedir.