İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • ANKARA İSTANBUL,IZMIR,MUGLA ,BURSA GAZIANTEP TRABZON EDIRNE
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

KOZMOS

NOT: YUNANİSTAN RANDEVUNUZU OLUŞTURMAK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE 08503048793 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Yunanistan vizesi randevunuzu oluşturmak için 08503048793 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da RANDEVU formunuzu doldurmanız gerekmektedir. Randevusuz olarak başvuru merkezine gitmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmemektedir.

Kozmos, İstanbul Yunanistan Başkonsolosluğu ile çalışan konsolosluk adına vize başvurularınızı kabul eden ve Yunanistan Konsolosluğu için Vize başvuru işlemleri, hazırlanılan evrakların teslimi ve parmak izi alımı, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi, pasaportun başvuru sahibine teslimi görevini gerçekleştiren aracı kurumdur. İşlemleri sadece İstanbul ve İstanbul bolge alanı için sağlar diğer iller için Yunanistan konsolosluğunun belirlediği kurum Vfs Global ‘dir.

Kozmos Vize Hizmetleri Yunanistan seyahatleri için yalnız İstanbul ve çevresinde yaşayan (Sakarya Artvin, Bartın, Ordu, Bayburt, Bolu, Çanakkale, Gümüşhane, Düzce, Giresun, , İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, , Rize, , Samsun, Sinop, Zonguldak, Trabzon, Yalova,.) başvuru sahipleri adına İstanbul Yunanistan Konsolosluğuna evrak tesliminde inceleme sağlamak amacıyla kurulmuş bir kurumdur.Kosmos Vize de başvuru sonucu çıkma sureci başvuru türüne göre 3-15 gün arasında değişmektedir. Sonuç çıktığında Kosmos Vize ofisine Yunanistan konsolosluğu tarafından pasaportunuz teslim edilir. Ofisten pasaportunuzu teslim alabilirsiniz ya da kargo yoluyla teslim edilmesini talep edebilirsiniz.