Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
KOZMOS | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

KOZMOS

NOT: Şirketimizin ilgili firma ya da konsoloslukla bir anlaşması yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Kozmos, İstanbul Yunanistan Başkonsolosluğu ile çalışan konsolosluk adına vize başvurularınızı kabul eden ve Yunanistan Konsolosluğu için Vize başvuru işlemleri, hazırlanılan evrakların teslimi ve parmak izi alımı, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi, pasaportun başvuru sahibine teslimi görevini gerçekleştiren aracı kurumdur. İşlemleri sadece İstanbul ve İstanbul bolge alanı için sağlar diğer iller için Yunanistan konsolosluğunun belirlediği kurum Vfs Global ‘dir.

Kozmos Vize Hizmetleri Yunanistan seyahatleri için yalnız İstanbul ve çevresinde yaşayan (Sakarya Artvin, Bartın, Ordu, Bayburt, Bolu, Çanakkale, Gümüşhane, Düzce, Giresun, , İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, , Rize, , Samsun, Sinop, Zonguldak, Trabzon, Yalova,.) başvuru sahipleri adına İstanbul Yunanistan Konsolosluğuna evrak tesliminde inceleme sağlamak amacıyla kurulmuş bir kurumdur.Kosmos Vize de başvuru sonucu çıkma sureci başvuru türüne göre 3-15 gün arasında değişmektedir. Sonuç çıktığında Kosmos Vize ofisine Yunanistan konsolosluğu tarafından pasaportunuz teslim edilir. Ofisten pasaportunuzu teslim alabilirsiniz ya da kargo yoluyla teslim edilmesini talep edebilirsiniz.