Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
TLS CONTACT | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

TLS CONTACT

NOT: Şirketimizin ilgili firma ya da konsoloslukla bir anlaşması yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

İsviçre  vizesi ve İngiltere vizesi başvurularının yapıldığı, parmak izinin alındığı İsviçre Konsolosluğu ve İngiltere Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş özel bir kurumdur. TLScontact vize başvuru merkezleri İstanbul ve Ankara’da hizmet vermektedir. TLScontact vize başvurularında randevusuz işlem kabul etmemektedir. TLScontact, İsviçre vizesi ve İngiltere vizesi başvuruları için randevu saatinde evrakların eksiksiz olması durumunda vize başvurularını kabul etmektedir. İngiltere başvuruları başvuru öncesi Online Application oluşturması gereklidir. İsviçre vizesi başvurularında da yine aynı şekilde online başvuru formu doldurulur. Sonraki aşama olarak randevu girişiniz sağlanır. Bu işlem firmamız tarafından sağlanmaktadır. Toplamda 6 sayfa olan bu formda seyahat sebebimizin iyi anlatılması vize almamızı kolaylaştırırken seyahat sebebi iyi anlatılmazsa İngiltere vize başvurusunda İngiltere Konsolosluğu tarafından yeşil pasaportunuz dahi olsa ret alabilme ihtimaliniz çok yüksektir. Bu sebeplerden ötürü profesyonel bir destek almanız sizi maddi ve manevi kayıplardan kurtaracaktır. Başvuru öncesinde her türlü soru ve işlemlerinizde yardımcı olabilmekteyiz. Bu sebeplerden dolayı firmamız ile başvuru gerçekleştiren vatandaşlarımız güvenilir ve eksiksiz bir başvuru imkanı sunulur ve vize onay olma olasılığını yükseltir.

TLScontact ofisleri Tüm Türkiye genelinde TLS Contact  Ankara ve TLS Contact İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.

Bu ülkelere başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almadan işlem saglanamaz. Danışmanlık hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için 08503048793 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız gerekmektedir.