Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
VISALIA GLOBAL | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

VISALIA GLOBAL

NOT: Şirketimizin ilgili firma ya da konsoloslukla bir anlaşması yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

 

Portekiz vizesi, Macaristan vizesi, Norveç vizesi, ve Slovenya vizesi başvurularını kabul eden vize işlem merkezi olan Visalia Global, bu ülkelere kısa süreli seyahat edecek kişilerle Konsolosluğun arasındaki koordinasyonu sağlamakla yetkilendirilmiş bir kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıyla ikameti Türkiye olan ülke vatandaşlarının kısa süreli vize işlemlerini yürütmektedir. Portekiz konsolosluğu, Macaristan Konsoloslugu,Norvec Konsolosluğu ve Slovenya Konsolosluğu adına Visalia Global eski adıyla da Orange Vize yürütmektedir. İsim değişikliği 2017 yılında gerçekleşmiştir.

Visalia Global merkezinin Türkiye genelinde ayrı görev bölgesi bulunmamaktadır. Macaristan’ı kısa süreli seyahat edecek başvuru sahipleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun başvurularını Visalia Global Ankara ya da İstanbul Ofisinden yapabilmektedir.

Türkiye genelinde Visalia Global ofisleri Ankara ve İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.Randevunuz olmadan başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmemektedir.  Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak  gerekmektedir.

Danışmanlık hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için 08503048793 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da RANDEVU FORMUnuzu doldurarak müşteri temsilcimizin size ulaşmasını talep edebilrsiniz.