İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • ANKARA İSTANBUL,IZMIR,MUGLA ,BURSA GAZIANTEP TRABZON EDIRNE
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

VISALIA GLOBAL

NOT: İLGİLİ ÜLKELERE RANDEVUNUZU OLUŞTURMAK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  08503048793 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

 

Visalia global ülkeleri için randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmemektedir. Randevunuzu oluşturmak için  08503048793 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da RANDEVU FORMUnuzu doldurmanız yeterlidir.

Portekiz vizesi, Macaristan vizesi, Norveç vizesi, ve Slovenya vizesi başvurularını kabul eden vize işlem merkezi olan Visalia Global, bu ülkelere kısa süreli seyahat edecek kişilerle Konsolosluğun arasındaki koordinasyonu sağlamakla yetkilendirilmiş bir kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıyla ikameti Türkiye olan ülke vatandaşlarının kısa süreli vize işlemlerini yürütmektedir. Portekiz konsolosluğu, Macaristan Konsoloslugu,Norvec Konsolosluğu ve Slovenya Konsolosluğu adına Visalia Global eski adıyla da Orange Vize yürütmektedir. İsim değişikliği 2017 yılında gerçekleşmiştir.

Visalia Global merkezinin Türkiye genelinde ayrı görev bölgesi bulunmamaktadır. Macaristan’ı kısa süreli seyahat edecek başvuru sahipleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun başvurularını Visalia Global Ankara ya da İstanbul Ofisinden yapabilmektedir.

Türkiye genelinde Visalia Global ofisleri Ankara ve İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.

Randevunuz olmadan başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmemektedir.  Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak  gerekmektedir. Randevunuzu oluşturmak için 08503048793 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da RANDEVU FORMUnuzu doldurarak müşteri temsilcinizle işlemi yürütebilirsiniz. Randevularınıza katılım sağlarken randevu mektubunuzu evraklarınız arasında goturmeyi unutmayın.