Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
VFS GLOBAL | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

VFS GLOBAL

NOT: Şirketimizin ilgili firma ya da konsoloslukla bir anlaşması yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Schengen ülkeleri ve Dubai,Kanada,Avustralya gibi ülkeler almış olduğu kararlar ile bu ülkeler ve birçok ülkenin vize başvurularını ülkelerinin konsolosluğu yerine Vfs Global adlı fahri konsolosluktan kabul edilmesine ve işlemlerin buradan yürümesine karar vermiştir. Sistemden ilk olarak  randevu almak sonrasında evrak teslimi yapmak gerekmektedir. Danışmanlık almak isterseniz bu kuruma gitmeden önce firmamız bu aşamada evraklarınızın tamamlanması ve randevu sistemine kaydınız gibi başvurunuzun kilit noktalarında devreye girerek olumlu başvurular yapmanızı sağlamaktadır. Yapılması gereken ilk şey işlemlerinizin başlaması için bizi aramak ve ilgili müşteri temsilcisinden ilgili ülke için ikamet ayrımına bağlı olarak bağlı bulunulan başvuru merkezinden( Fahri konsolosluktan ) randevu almaktır. Randevusuz başvuru yapılamaz. Randevu oluşturulduktan sonra ikinci asama evrak hazırlama aşamasıdır. Kişilere ve gidilecek ülkeye ve kişinin çalışma durumuna göre hazırlanması gereken evrakların listesi değişmektedir. En önemli aşamanın bu olmasının nedeni en ufak bir evrak eksikliğinde veya talep edilen şekilde gelmesi durumunda direk red alınması ve evrakları yeniden toparlayarak yeni bir başvuru yapılması gerekmektedir. Böyle bir durumla karşılaşılmaması için ilgili müşteri temsilcisi tarafından mevcut çalışma durumunuza göre gerekli evrak listesi tarafınıza iletilir. Başvurunuzdan üç gün önce evraklarınızla ilgili kontrol sağlanır. Evrak kontrolünden eksik, yetersiz bilgi, belge yoksa evrak teslim aşamasına geçilir. Evrak tesliminden sonra yasal süreç 5-15 iş günüdür. Vize başvuru sonucunuz çıktıktan sonra müşteri temsilciniz ulaşıp size bilgi verecektir.

Vfs global birçok ülkenin 90 günden kısa sureli (short time) ve   uzun süreli(long time) çalışma vizesi, öğrenci vizesi, geri dönüş vizesi , aile birleşimi.. başvurularını gerçekleştirmektedir. Birçok Avrupa ülkesinin vize başvurularını her bir ülkenin konsolosluğu yerine Vfs global adlı fahri  konsolosluk tarafınca kabul edilmesine ve işlemlerin bu firma tarafından yürümesine karar vermiştir.

Vfs Global 27 ülke konsolosluğu tarafından belirleniş tek resmi alan  olma özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Vfs Global e Avrupa ülkelerine giriş yapmak için gerekli olan işlemler ve Schengen vizesine başvuru yaparken  dikkat edilmesi gereken prosedürler ve hazırlanması gereken detaylı evrak  listeleri mevcuttur. VFS global kurumu Yunanistan,  Fransa, Kanada, Avusturya, Belçika, Hollanda.. gibi birçok önemli Avrupa ülkesi için vize başvurularını   kabul etmektedir.

Firma Fransa, İspanya, Hollanda, Polonya, Belçika, Kanada, İrlanda, Yunanistan, Danimarka, Avusturya, Bulgaristan, İsveç, Malta, Dubai vizesi gibi birçok ülkenin vize başvuruları vize randevu sistemleri gibi vize hizmeti vermektedir. Vfs Global ile yapılan başvurular Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirdiğiniz başvurulardır.

Kişiler sistemden gidecekleri ülkeler için randevu alıp Vfs Global başvuru merkezinde (Fahri Konsolosluk) evrak teslimi yapmak zorundadırlar. Firmamız bu süreçte randevu sistemine kaydınız ve evraklarınızın tamamlanması gibi başvurunuzun kilit noktalarında devreye girerek olumlu başvurular gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. İlk olarak yapmanız gereken işlem bizi aramak veya başvuru formunu doldurmak alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızdan gideceğiniz ülke için ikamet ettiğiniz şehrin bolge alanı içerisinde bağlı olduğu başvuru merkezinden randevu talebinizi gerçekleştirmektir.

Schengen ülkeleri gerek iş olanakları gerekse içinde bulundurduğu Türk vatandaşı sayısından dolayı Türk vatandaşları tarafından vize için talep edilen ülkelerden olmaktadır. Türkiye’de ikamet eden vatandaşlarımız Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımız ile görüşebilmek, turistik olarak, iş seyahati yapmak, eğitim görmek gibi birçok sebep ile Avrupa ülkelerine vize için başvuruda bulunmaktadır.