Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
KULTUREL VİZE | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

KULTUREL VİZE

Vize almak istediğiniz ülke için parmak izi(VIS) verme zorunluluğu ve randevu alma zorunluluğu 2014 yılı Eylül ayı sonrası getirilmiştir.

NOT: RANDEVU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE 08503048793 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Kültürel vize Fuar ya da Kongre katılımı, kısa sureli eğitimler,spor..gibi etkinlikler için yurtdışında katılacağınız etkinlik programının onaylanmış ve asli belgesi olmak zorundadır. Kültürel faaliyetlerde gitmek istediğiniz ülkeye ve vize cesitine bağlı olarak vize harcından muaf tutulabilirsiniz. Gidiş amacınızın ve evraklarınız tutarlı olması gerekir. Hatalı ya da eksik belge ile başvuru yapmanız durumunda evraklarınız elçiliğe iletilmeden ret edilebilir. Başvurunuzdan önce evraklarınızın kontrol edilmesi ve eksikliklerinin giderilmesi vize sonucunuzu olumlu yönde etkilemektedir. Evraklarınız tam ve eksiksiz ise vize sonucunuzun olumlu yönde çıkar ve bunun yanı sıra vize sonucunuzun da erken çıkmasını sağlayabilir. Kültürel vize ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın ya da randevu formunu doldurarak talep oluşturup müşteri temsilcinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.