Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
TİCARİ VİZE | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

TİCARİ VİZE

Vize almak istediğiniz ülke için parmak izi(VIS) verme zorunluluğu ve randevu alma zorunluluğu 2014 yılı Eylül ayı sonrası getirilmiştir.

NOT: RANDEVU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE 08503048793 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Eğer ticari amaçla bir vize başvurusunda bulunacaksanız bu iki türde yapılır. Kalacağınız sureye göre kısa süreli ya da uzun süreli vize başvurusu yapabilirsiniz. İlk kez vize başvurusu yapacaksanız davetiye tarihi içerisinde vize başvurunuz onaylanacaktır. Daha öncesinde parmak izi uygulamasına girdi iseniz vize başvurularınızı sizin adınıza şahıslar veya şirketler gerçekleştirebilir. Ticari amaçlı vize başvurularınızda randevu alımı yapılmadan vize başvurusu sağlanamaz. Ticari amaçlı vize başvurusu yapmak için yoğunluk baz alınarak en az 1 ay öncesinde randevu alınız, 1 hafta öncesinde evraklarınızı kontrol ettiriniz,

Not: Ticari Amaçlı vize başvurularıyla ilgili sorularınız için başvuru öncesinde 08503048793 ‘dan bilgi alabilirsiniz.

Ülke konsolosluklarının çalışma saatleri ve iş günleri içerisinde işlem sürecine gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin dahil edilerek alınıyor olması bilinmeli ve alınan randevu tarihinin iş günleri dahilinde alınması, resmi tatil günleri, bayramlar ve çalışma saatleri dışındaki günlerde işlem sürecine dahil edilmediği bilinilmelidir. Vize başvurularının gerçekleştirilmesinde işlem sürecine dahil olan pasaport üzerinde herhangi bir deforme ve yırtılmanın bulunmaması ve pasaportun yurt dışından dönüş tarihinden minimum 6 ay daha geçerliliğinin bulunuyor olması işlem süreci açısından önemlidir. Vize başvurularında işlemlerin gerçekleştirilmesinde pasaportun geçersiz olmasına sonuç veren bir bilgi ile karşılaşılması durumunda işlemlerin ve randevunun iptali ile sonuçlanır. Yeni bir randevu alıp yeniden başvuru yapılması ise işlem suresini uzatacaktır.