Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
TRANSİT VİZE | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

TRANSİT VİZE

Vize almak istediğiniz ülke için parmak izi(VIS) verme zorunluluğu ve randevu alma zorunluluğu 2014 yılı Eylül ayı sonrası getirilmiştir.

NOT: RANDEVU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  08503048793 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Transit geçiş vizesi asıl gidilecek ülkenin farklı olması durumunda geçici kısa süreli bir vize türlerindendir

Başvuru yapılacak ülke üzerinden farklı bir ülkeye seyahat ediyor ve aşağıdaki gereklilikleri karşılıyor iseniz, transit vize tipine başvurabilirsiniz: Başvuru sahibi asıl gideceği ülkeye vizesiz giriş yapabiliyor ise gidiş amacını onaylayan ve vizeden muaf olduğunu gösteren belgeler; davetiye, otel rezervasyonu, vatandaşlık belgeleri gayrimenkul belgeleri vs. ibraz etmek zorundadır. Eğer aralarında vize muafiyeti bulunmayan ülkelerden geçiş yapılacaksa ve bu geçiş en az 48 saat vizesiz olacağınız ülkeyi içeriyorsa gereklidir

Aktarma yapacağınız noktadaki ülkenin transit vize isteyip istemediğini araştırın ya da 08503048793 hattımızdan deneyimli müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi edininiz.