Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/visaglob/domains/visaglobalturkey.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
TURİSTİK VE AİLE-ARKADAS ZİYARETİ VİZESİ | Visa Global Turkey
İletişim Bilgileri
  • info@visaglobalturkey.com
  • 08503048793
  • 08503048793
İletişim Formu

TURİSTİK VE AİLE-ARKADAS ZİYARETİ VİZESİ

NOT: RANDEVU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  08503048793 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

SCHENGEN VİZE BAŞVURULARI

Schengen Vizesi, Schengen bölgesi dahilinde 90 güne kadar seyahat etme hakkı tanımaktadır. Eğer seyahatiniz 14 gunden kısa sureliyse herhangi bir davetiyeye gerek olmadan Turistik Vize başvurusunda bulunabilir. Vize uygulamalarıyla ilgili belirlenmiş yönetmelikte vizenizi seyahat edeceğiniz veya seyahatinizin büyük bir bölümünü geçireceğiniz ülke temsilciliğinden başvurarak gerçekleştirmelisiniz. Yani birden fazla Schengen ülkesi dahilinde seyahat etmeyi planlıyorsanız en uzun konaklama sağlayacağınız ülkenin temsilciliğinden (Konsolosluk veya Fahri konsolosluk ) başvurmalısınız. Eğer 14 gunden fazla 90 gunden kısa bir seyahat gerçekleştirilecekse yurtdışından davetiye gönderilmesi sarttır. Hazırlamanız gereken diğer evraklarla birlikte kişi davetiyesini de getirmelidir. Schengen olarak alınmışsa vize ister Turistik ister se Aile/Arkadaş  ziyareti  amaçlı olsun Schengen kapsamındaki diğer ülkelere de giriş çıkış izni içerir.

AMERİKA VIZESİ

Turistik amaçlı olarak 10 yıl için verilir. Kişiye 10 yıl boyunca Amerika Birleşik Devletlerine 90 günü geçmemek şartıyla giriş çıkış izni sağlar.

İNGİLTERE VIZESI

Turistik olarak 6 ay da 2 yıl olarak verilir.90 günde bir giriş çıkış yapmak şartıyla kullanılır.

KANADA VİZESİ

Davetiyeyle 90 güne kadar giriş çıkış izni içerir.

DUBAİ VİZESİ

96 Saatlik 30 günlük ya da 60 günlük tek ve multi giriş seçenekleri vardır.

.Bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak için ve

Randevu oluşturmak için RANDEVU FORMUnu doldurmalısınız veya “08503048793″ telefon numarasından müşteri temsilcisine ulaşmalısınız.